HAKKIMIZDA

2006 yılında hizmete geçen firmamız estetik ve kozmetik sektöründe dünyanın önde gelen ülkelerinden Almanya, Fransa, İtalya, Hollanda ve İspanya firmalarının Türkiye temsilcisi olarak estetik, spa ve medikal ürünlerinin ithalat, satış, eğitim ve teknik servis hizmetlerini sunmaktadır. Bunun yanısıra proje danışmanlığı, salonların yerleşimi, mimari tasarım, Avrupa normlarının uygulanması, dekorasyon vb. hizmetler vermekte olup bir enstitüde bulunabilecek tüm ekipmanlar bünyemizde mevcuttur.

Koçyiğit Kozmetik olarak hedefimiz sektöre daima kaliteli ve güvenilir ürünler sunarak, müşterilerimizin güvenini kazanmak ve mevcut güveni daimi kılmaktır. Kozmetik sektörünün olmazsa olmazı kalite ve güven unsurları firmamızın öncelikli sloganı olup, sektörde her geçen gün daha fazla yol almamızda bize çok fazla getirileri olan unsurlardır.

Firma olarak yalnızca satış odaklı bir hizmeti asla benimsememiş olup, müşterilerimizi daha iyi tanıma onların ihtiyaç ve beklentilerine uygun ürün ve hizmet sağlamayı benimsemekteyiz. Ürün seçeneğinin oldukça fazla olduğu kozmetik sektöründe müşterilerimizin kalite ve güvenden taviz vermeyip kendi ihtiyaçlarını birebir karşılayacak en isabetli ürünü edinmeleri bizim için oldukça önem arz etmektedir.

Müşterilerimizin ürünlerimizden ve firmamızın vermiş olduğu hizmetten duyacağı memnuniyet bizim bu sektördeki çalışma azmimizi daha da arttıracaktır.

Sosyal Medya Hesaplarımız

  1. Youtube
  2. Instagram
  3. Facebook